A+ A A-

 

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

 

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα αποτελέσματα των επαναληπτικών αρχαιρεσιών της 14ης και 15ης Ιουνίου 2017 για την εκλογή των μελών των Πειθαρχικών Συμβουλίων, καθώς και εκπροσώπων στο Μεικτό Συμβούλιο.

 

Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

  1. Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

Ψήφισαν: 1218                   Έγκυρα: 1143                 ΑΚΥΡΑ/ΛΕΥΚΑ: 75

Έλαβαν:

1 ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 375 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) 326 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΣΤΕΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 282 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 281 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 280 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 252 ΑΝΑΠΛΗΡ.
7 ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) 246 ΑΝΑΠΛΗΡ.
8 ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 228 ΑΝΑΠΛΗΡ.
9 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 222 ΑΝΑΠΛΗΡ.
10 ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ 178 ΑΝΑΠΛΗΡ.
11 ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ 158  
12 ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 101  

 

Β. Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

Ψήφισαν: 1218                   Έγκυρα: 1106                 ΑΚΥΡΑ/ΛΕΥΚΑ: 112

Έλαβαν:

1 ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 404 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ 309 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 296 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ 280 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ) 274 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 268 ΑΝΑΠΛΗΡ.
7 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 199 ΑΝΑΠΛΗΡ.
8 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 166 ΑΝΑΠΛΗΡ.
9 ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 148 ΑΝΑΠΛΗΡ.
10 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 139 ΑΝΑΠΛΗΡ.
11 ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 126  
12 ΠΑΠΑΞΕΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 118  
13 ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 111  
14 ΜΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 90  
15 ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ 90  

 

Β. ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΑΠΕ – ΜΠΕ    
Υποψήφιoι: ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  
  ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  
Ψήφισαν:   81
Έγκυρα:   75
Άκυρα-Λευκά:   6
Έλαβαν: ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 36
  ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 39
  Εκλέγεται ο ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  
 ΚΑΝΑΛΙ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ    
Υποψήφιoς: ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
Ψήφισαν:   12
Έγκυρα:   10
Άκυρα-Λευκά:   2
Έλαβε: ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10
  Εκλέγεται ο  ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
     
ΞΕΝΙΟΣ    
Υποψήφιος: ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
Ψήφισαν:   1
Έγκυρα:   1
Άκυρα-Λευκά:   0
Έλαβε: ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
  Εκλέγεται ο  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
     
ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ    
Υποψήφιος: ΔΡΑΚΟΝΤΙΔΗΣ ΦΡΙΞΟΣ  
Ψήφισαν:   20
Έγκυρα:   16
Άκυρα-Λευκά:   4
Έλαβε: ΔΡΑΚΟΝΤΙΔΗΣ ΦΡΙΞΟΣ 16
  Εκλέγεται ο  ΔΡΑΚΟΝΤΙΔΗΣ ΦΡΙΞΟΣ  
ΣΠΟΡ FM    
Υποψήφιος: ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  
Ψήφισαν:   5
Έγκυρα:   5
Άκυρα-Λευκά:   0
Έλαβε: ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 5
  Εκλέγεται ο  ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  
ΤΑ ΝΕΑ    
Υποψήφιοι: ΛΙΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  
  ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
Ψήφισαν:   56
Έγκυρα:   55
Άκυρα-Λευκά:   1
Έλαβαν: ΛΙΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 27
  ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 28
  Εκλέγεται ο ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
     
   
ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ    
Υποψήφιοι: ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικ. & της Γεωργίας  
  ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
  ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ  
  ΚΑΚΟΛΥΡΗ ΑΘΗΝΑ  
  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  
  ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ  
Ψήφισαν:   441
Έγκυρα:   428
Άκυρα   10
Λευκά   3
Έλαβαν ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικ. & της Γεωργίας 99
  ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 166
  ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 40
  ΚΑΚΟΛΥΡΗ ΑΘΗΝΑ 45
  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 174
  ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ 172
  Εκλέγονται οι:  
  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  
  ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ  
  ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ